Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-11-30 18:22:10

Wavix100

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 32
Punktów :   

pies-skok relacje

Hmm, będzie to dość nietypowy temat, bo o relacjach skoczek-pies. Na początek napiszę że, nie można np. karcić psa za warczenie na skoki. A już na pewno nie można wymuszać ich wzajemnych kontaktów! Kiedyś w jakiejś gazecie przeczytałam że, kogoś podkusiło aby kłaść skoka na brzucha psa, aby w ten sposób je ze sobą "oswoić" A potem... No nic, potem pies się wkurzył, pogryzł skoka, ten drugi wykrwawił się na śmierć:( I jeszcze ci ludzie pytali się weta (do niego pisali ten list) czy coś zrobili źle. Jak to czy coś zrobili źle?! Wszystko zrobili źle! No, ale nie o tym miałam pisać. Moja sunia reaguje na skoczki bardzo dobrze. Nie warczy nie rzuca się, nawet nie szczeka. Chociaż dziwnie się oblizuje:angel: Za to reakcja skoczków jest dziwna kiedy Afra (tak się nazywa) podchodzi do klatki. Draka (jedna ze skoczek, ta najodważniejsza) chce za to podejść żeby ją powąchać. Moim zdaniem nie powinno się tylko wypuszczać skoków kiedy pies biega po mieszkaniu. Ja moje skoczki wypuszczam tylko gdy zamknę gdzieś psa, lub do wanny.
I to by było na tyle.
Pozdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmrpg.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl www.tmbadboys.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl